Kadınlar Nasıl Masturbasyon Yapar?

2010-07-28 23:28:00

kızlık zarı dikimi ve fiyatı

kadınlar nasıl masturbasyon yapar, Kadınlar Nasıl Mastürbasyon Yapar?, kadınlar neden masturbasyon yapar, kizlar masturbasyon nasıl yapılır, kızlar nasıl mastırbasyon yapar, kızlar nasıl masturbasyon yapar, kızlar ne zaman mastürbasyon yapar, kızlarda masturbasyon nasıl yapılır, Klitoris, klitoris zevklenmesi, mansturbasyon nedir, mastırbasyon çeşitleri, MASTIRBASYON NEDİR, mastürbasyon, masturbasyon teknikleri, seksin incelikleri görüntülü, seksin incelikleri resimli, sex kadın, sex seven kızlar, sex teknikleri, vagina, Vajina

Kızların, kadınların masturbasyon konusunda, hem tedirginlikleri hem de acemilikleri vardır. Kadın olsun erkek olsun, cinsel organları ve bölgeleri dışardan dokunma ve sürtünme türü uyarıları, zevk biçiminde algılar. Böylece masturbasyonun alt yapısı her zaman bu eyleme uygundur.

Kadınların cinsel bölgelerinin duyarlılığı, erkeklerden daha fazladır. Vaginanın doku yapısı doğuma programlanmıştır. Bu nedenle girişteki ilk iki santimi duyarlı olup, geri kalan bölümünün duyarsız olması, çok kadında, vaginal orgazm güçlüğü olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Oysa her kadın, klitoris dediğimiz, küçük dudakların üst birleşim köşesinde, deri altında ele gelen ufak oluşumdan zevklenir. Sanki doğa, kadınların vaginadan aldığı haklarını yememek için, klitorisilerini bir hayli duyarlı kılmıştır. Bu nedenle, klitoris zevklenmesi, buna bağlı masturbasyon, bebeklikten başlayarak, ileri yaştaki kadınlara kadar, her dönemde rastlanan ve yapılabilecek bir doyum yöntemidir.

Masturbasyon tekniklerinin hangisi doğru, hangisi sağlıklı? Sorusu bize sık sorulmaktadır. Genç kızların bir yanda güçlü coşkuları, öte yanda “acaba kendimize zarar veriyor muyuz?” Kuşku ve korkuları masturbasyonu heyecanlı ve korkulu bir duruma getirir. Zevk, çoşku, kuşku zaman zaman yerini pişmanlığa da bırakır. Bu karmaşa da onları rahatsız eder.

2789
0
0
Yorum Yaz